Ostatnie artykuły

Wszystko co powinieneś wiedzieć

o informatycznych bootcampach

Wszystko co powinieneś wiedzieć o informatycznych bootcampach

Zastanawiasz się czy warto zapisać się na bootcamp programistyczny? Kusi Cię możliwość wysokich zarobków oraz przebieranie w niezliczonych ofertach pracy? A może chcesz być cyfrowym nomadą i pracować z dowolnego miejsca na ziemi? Zanim zapłacisz za bootcamp przeczytaj koniecznie ten wpis.

DevsPower 2 lata temu

Jak wpaść w oko rekrutera?

Jak wpaść w oko rekrutera? Czyli rozmowa rekrutacyjna Juniora.

Strach przed rekrutacją wynika bardziej z nieprzygotowania niż z braku kompetencji czy predyspozycji do pracy w branży IT. Dlatego przygotowaliśmy w dzisiejszym wpisie mini kompendium wiedzy na temat przygotowań do rozmowy rekrutacyjnej.

DevsPower 2 lata temu

Obalamy mity w branży IT

Mity w branży IT. Obalamy stereotypy dotyczące programistów.

Praca w branży IT doczekała się wielu stereotypowych wyobrażeń. Introwertycy w okularach i flanelowych koszulach:) Z jednej strony często wspomina się o wysokich zarobkach programistów oraz licznych ofertach na rynku pracy. Z drugiej branża kojarzy się z monotonią oraz nużącym i wielogodzinnym przesiadywaniem przed ekranem komputera. Ile jest w nich prawdy, a ile krzywdzących stereotypów? W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka najpopularniejszych faktów i mitów na temat codzienności w pracy programisty.

DevsPower 2 lata temu
Zarejestruj się