Ostatnie artykuły

JIRA: podstawowe informacje
Jira: podstawowe informacje.

Jira nie jest tylko narzędziem do planowania, śledzenia i wydawania najlepszej jakości oprogramowania. Obecnie Jira jest jednym z najlepszych rozwiązań do zarządzania zespołami i procesami. W dzisiejszym wpisie znajdziesz mini przewodnik, mówiący o tym, czym jest Jira i do czego służy.

DevsPower 2 miesiące temu

LISTOPAD 2022

Najważniejsze wydarzenia,
spotkania, warsztaty w branży IT.
Listopad w branży IT - Kalendarium

Szukasz informacji o szkoleniach, warsztatach czy konferencjach z branży IT? Dobrze trafiłeś! W listopadzie wiele będzie się działo !

DevsPower 2 miesiące temu

Tester oprogramowania

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zawodzie: Tester oprogramowania.

Tester oprogramowania to jedno ze stanowisk, bez którego branża IT nie może się obyć. W 2022 roku ogłoszeń z ofertami pracy dla testerów nie brakuje, a jak się okazuje, nauka tego zawodu wcale nie jest trudna. Tester oprogramowania traktowany jest jako zawód z niskim progiem wejścia. Na starcie wymaga się jedynie podstawowych kompetencji miękkich i zdolności technicznych. Początkowo możemy zostać tzw. operatorem testów, który weryfikuje jakość oprogramowania przy pomocy testów zdefiniowanych przez bardziej doświadczonych testerów. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się najważniejszych faktów dotyczących tego zawodu.

DevsPower 2 miesiące temu
Zarejestruj się