Ostatnie artykuły

Przebranżowienie na IT – czy zawsze warto?

Przebranżowienie na IT – czy zawsze warto?

Wszyscy wiemy czym wabi branża IT. Specjaliści najczęściej zachwalają atrakcyjne wynagrodzenie, stabilność zatrudnienia czy elastyczne podejście do pracownika. Wciąż słyszymy o rosnącej luce kadrowej. Co więc robią osoby wchodzące na rynek pracy i te szukające nowych wyzwań zawodowych? Planują przebranżowienie się na IT. Jeżeli wykonywanie obecnego zawodu nie sprawia Ci satysfakcji, lub wydaje Ci się, że zarabiasz zbyt mało, dzisiejszy wpis blogowy może Cię zainteresować. Opisujemy w nim, jak skutecznie możesz przebranżowić się na programistę.

DevsPower 2 lata temu

Jaki wybrać język programowania?

Jaki wybrać język programowania?

Wybór pierwszego języka programowania, którego chcesz się nauczyć nie jest łatwą decyzją. Wiele osób ma problemy z określeniem swojej wizji. Sporą trudność sprawia zrozumienie różnic pomiędzy poszczególnymi językami. Problem jest na tyle skomplikowany, że nie istnieje jeden "najlepszy" język programowania. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy, swoje zalety i wady. Wobec tego, jak podjąć właściwą decyzję? O tym w dzisiejszym wpisie.

DevsPower 2 lata temu

PAŹDZIERNIK 2022

Najważniejsze wydarzenia,
spotkania, warsztaty w branży IT.
Październik w branży IT - Kalendarium

Szukasz informacji o szkoleniach, warsztatach czy konferencjach z branży IT? Dobrze trafiłeś! W październiku wiele będzie się działo !

DevsPower 2 lata temu
Zarejestruj się