Artykuły

Witaj w DevsPower!

Dlaczego powstało DevsPower? Czego mogę się spodziewać po tym blogu? Czy to w ogóle dla mnie? To wszystko znajdziesz w naszym pierwszym wpisie. ;)
By DevsPower 10. październik 2021

Witaj w DevsPower!

Hej! Na wstępie chcielibyśmy Cię bardzo serdecznie przywitać w DevsPower!

Blog DevsPower to inicjatywa powstała dla osób, które myślą o IT jako o swojej przyszłości. Przejrzały już pół internetu i czują, jak giną pod liczbą rad, opcji, możliwości, ścieżek. Albo weszły już na jedną z nich i jakoś nic nie układa się tak, jak miało się układać. Motywacja zaczyna się wypalać, ofert brak, a za jedną górką, znalazły się trzy kolejne. Jeśli jesteś jedną z takich osób, rozgość się proszę, ponieważ jesteśmy tu właśnie dla Ciebie, by pomóc Ci przejść przez drogę, która na końcu bywa bardzo satysfakcjonująca!

Skąd wiemy, że akurat tych treści potrzebujesz?

Gdyż sami kiedyś tę drogę pokonywaliśmy. Znamy dużo osób, które na niej są lub były. Pomogliśmy juz wielu osobom wejść do IT i widzimy, ze wszyscy zmagamy się z podobnymi problemami. Wiemy, ile daje wsparcie mentora, towarzysza i dlatego jesteśmy tu, by “spłacić dług” wobec osób, które kiedyś były na tej drodze dla Nas.

Czego możesz się tu spodziewać? 

Przede wszystkim dużej dawki wiedzy, inspiracji i wsparcia.

W cotygodniowych wpisach będzie można poczytać o:

  • Różnych ścieżkach w IT - backend? frontend? a może testowanie? Pokażemy różne oblicza IT i czego można się po nich spodziewać.

  • Success stories przebranżowionych osób - jaka była ich historia? jak tego dokonali? gdzie teraz są? Motywacji nigdy za wiele!

  • Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania - od czego zacząć? czy to w ogóle dla mnie? jak mam się wybić spośród tysięcy chętnych?

  • a także rady “z drugiej strony barykady” - na co patrzą rekruterzy? czy moje cv jest ok? Podpowiemy na co uważać i jak nie poddać się w trakcie.

Chcemy usłyszeć Ciebie

Wszyscy dzielimy podobne rozterki, ale za każdym z nas stoi inna historia. Dlatego nie bój się do nas napisać i podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, czy wątpliwościami. Jesteśmy tu dla Ciebie i to właśnie z Tobą chcemy dzielić się tu naszym wsparciem. Daj nam znać o czym chciał(a)byś poczytać i na jakie pytania poznać odpowiedzi, a my postaramy się pomóc. ;)

Niech DevsPower będzie z Tobą!

Zarejestruj się